Vestfold og Telemark SV

Fylkesleder: Grete Wold
Adresse: Storgata 141, 3915 Porsgrunn
Telefon: 90 85 75 99
E-post: vestfoldogtelemark@sv.no

Bamble SV

Lokallagsleder: Gro Grenager
Adresse: Fagerheimveien 10, 3970 Langesund
Telefon: 91 51 28 94
E-post: gro_grenager@hotmail.com

Last ned program

Drangedal SV

Lokallagsleder: Marianne Esborg Mikalsen
Adresse: Jerpedalsveien 20, 3750 Drangedal
Telefon: 95 74 26 96
E-post: mem@drangedal.kommune.no

Besøk nettside / Last ned program

Færder SV

Lokallagsleder: Steffen Torp
Adresse: Langvikveien 13, 3145 Tjøme
Telefon: 48 19 41 43
E-post: steffen.torp@usn.no

Besøk på Facebook / Last ned program

Holmestrand SV

Lokallagsleder: Tobias Dagestad
Adresse: Nordre Klev, 25, 3080 Holmestrand
Telefon: 91 00 74 29
E-post: tobias@sanakerdagestad.no

Last ned program

Horten Sosialistisk Venstreparti

Lokallagsleder: Birthe Carlsen
Adresse: Inger Alver Gløersens vei 28, 3184 Borre
Telefon: 93 00 68 26
E-post: birthe.carlsen@hotmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Kragerø SV

Lokallagsleder: Øyvind Olsen
Adresse: Rutilv. 3, 3770 Kragerø
Telefon: 91 99 53 75
E-post: oyolse@gmail.com

Last ned program

Larvik SV

Lokallagsleder: Mari Jetlund
Adresse: Ødegårdsveien 7, 3261 Larvik
Telefon: 47 64 42 64
E-post: sv.larvik@gmail.com

Besøk nettside / Last ned program

Midt-Telemark SV

Lokallagsleder: Tone Sissel Kise
Adresse: Sætersbøvegen 21, 3810 Gvarv
Telefon: 97 75 08 59
E-post: kise@online.no

Last ned program

Nome SV

Lokallagsleder: Kari Raukleiv
Adresse: Pilerødvn. 21, 3830 Ulefoss
Telefon: 90 21 62 67
E-post: raukl@online.no

Besøk nettside / Last ned program

Notodden SV

Lokallagsleder: Jan Egil Weiseth
Adresse: Håveveien 14, 3680 Notodden
Telefon: 40 55 03 16
E-post: jan.egil.weiseth@gmail.com

Last ned program

Porsgrunn SV

Lokallagsleder: Gro Lorentzen
Adresse: Støperibakken 12, 3912 Porsgrunn
Telefon: 90 82 10 34
E-post: gro.lorentzen.porsgrunn@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Sandefjord SV

Lokallagsleder: Sunniva Straand Rørvik
Adresse: Nygårdsveien 7 B, 3214 Sandefjord
Telefon: 98 85 01 57
E-post: sandefjord@sv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Siljan SV

Lokallagsleder: Kjell Bruflot
Adresse: Nedre Hesterønningen 9, 3748 Siljan
Telefon: 45 88 98 91
E-post: atlbruf@online.no

Last ned program

Skien SV

Lokallagsleder: Helga Lilleland
Adresse: x, 3701 Skien
E-post: skien@sv.no

Besøk nettside / Last ned program

Tinn SV

Lokallagsleder: Åshild Langeland
Adresse: Tinngt 116, 3660 Rjukan
Telefon: 46 81 83 11
E-post: ashild.langeland@tinn.kommune.no

Last ned program

Tokke SV

Lokallagsleder: Haldor Kaasin
Adresse: Peter Mandts veg 23, 3880 Dalen
Telefon: 95 20 96 62
E-post: haldor.kaasin@gmail.com

Besøk på Facebook / Last ned program

Tønsberg SV

Lokallagsleder: Andrew Knight
Adresse: Furuveien 13, 3178 Våle
Telefon: 91 80 83 50
E-post: tonsbergsv@outlook.com

Last ned program

Vinje SV

Lokallagsleder: Nils Johan Svalastog Garnes
Adresse: Vinjevegen 2424, 3893 Vinjesvingen, 3890 Vinje
Telefon: 95 17 85 52
E-post: njsg.sv@vinje.kommune.no

Besøk på Facebook / Last ned program