Vestfold og Telemark SV

E-post: vestfoldogtelemark@sv.no
Telefon: 91 72 81 68
Adresse: Storgata 141, 3915 Porsgrunn

Fylkesleder: Grete Wold

Bamble SV

E-post: gro.grenager@gmail.com
Telefon: 91 51 28 94
Adresse: Fagerheimveien 10, 3970 Langesund

Lokallagsleder: Gro Grenager

Last ned program

Drangedal SV

E-post: mem@drangedal.kommune.no
Telefon: 95 74 26 96
Adresse: Jerpedalsveien 20, 3750 Drangedal

Lokallagsleder: Marianne Esborg Mikalsen

Besøk nettside / Last ned program

Færder SV

E-post: steffen.torp@usn.no
Telefon: 48 19 41 43
Adresse: Langvikveien 13, 3145 Tjøme

Lokallagsleder: Steffen Torp

Besøk på Facebook / Last ned program

Holmestrand SV

E-post: tobias@sanakerdagestad.no
Telefon: 91 00 74 29
Adresse: Nordre Klev, 25, 3080 Holmestrand

Lokallagsleder: Tobias Dagestad

Last ned program

Horten Sosialistisk Venstreparti

E-post: birthe.carlsen@hotmail.com
Telefon: 93 00 68 26
Adresse: Inger Alver Gløersens vei 28, 3184 Borre

Lokallagsleder: Birthe Carlsen

Besøk på Facebook / Last ned program

Kragerø SV

E-post: oyolse@gmail.com
Telefon: 91 99 53 75
Adresse: Rutilv. 3, 3770 Kragerø

Lokallagsleder: Øyvind Olsen

Last ned program

Larvik SV

E-post: sv.larvik@gmail.com
Telefon: 47 64 42 64
Adresse: Ødegårdsveien 7, 3261 Larvik

Lokallagsleder: Mari Jetlund

Besøk nettside / Last ned program

Midt-Telemark SV

E-post: kise@online.no
Telefon: 97 75 08 59
Adresse: Sætersbøvegen 21, 3810 Gvarv

Lokallagsleder: Tone Sissel Kise

Last ned program

Nome SV

E-post: raukl@online.no
Telefon: 90 21 62 67
Adresse: Pilerødvn. 21, 3830 Ulefoss

Lokallagsleder: Kari Raukleiv

Besøk nettside / Last ned program

Notodden SV

E-post: jan.egil.weiseth@gmail.com
Telefon: 40 55 03 16
Adresse: Håveveien 14, 3680 Notodden

Lokallagsleder: Jan Egil Weiseth

Last ned program

Porsgrunn SV

E-post: gro.lorentzen.porsgrunn@gmail.com
Telefon: 90 82 10 34
Adresse: Støperibakken 12, 3912 Porsgrunn

Lokallagsleder: Gro Lorentzen

Besøk på Facebook / Last ned program

Sandefjord SV

E-post: sandefjord@sv.no
Telefon: 98 85 01 57
Adresse: Nygårdsveien 7 B, 3214 Sandefjord

Lokallagsleder: Sunniva Straand Rørvik

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Siljan SV

E-post: atlbruf@online.no
Telefon: 45 88 98 91
Adresse: Nedre Hesterønningen 9, 3748 Siljan

Lokallagsleder: Kjell Bruflot

Last ned program

Skien SV

E-post: skien@sv.no
Adresse: x, 3701 Skien

Lokallagsleder: Helga Lilleland

Besøk nettside / Last ned program

Tinn SV

E-post: ashild.langeland@tinn.kommune.no
Telefon: 46 81 83 11
Adresse: Tinngt 116, 3660 Rjukan

Lokallagsleder: Åshild Langeland

Last ned program

Tokke SV

E-post: haldor.kaasin@gmail.com
Telefon: 95 20 96 62
Adresse: Peter Mandts veg 23, 3880 Dalen

Lokallagsleder: Haldor Kaasin

Besøk på Facebook / Last ned program

Tønsberg SV

E-post: tonsbergsv@outlook.com
Telefon: 91 80 83 50
Adresse: Furuveien 13, 3178 Våle

Lokallagsleder: Andrew Knight

Last ned program

Vinje SV

E-post: njsg.sv@vinje.kommune.no
Telefon: 95 17 85 52
Adresse: Vinjevegen 2424, 3893 Vinjesvingen, 3890 Vinje

Lokallagsleder: Nils Johan Svalastog Garnes

Besøk på Facebook / Last ned program